Буковель, вул. Тернопільська, 7 Б.
Бронирование +38 (067) 350 73 87
terkonbukovel@gmail.com

Отель в Буковеле ТерКон Тур

Отель в Буковеле "ТерКон-Тур"

Знайти

Дата заїзду

Дата виїзду

Дорослі

Діти

 

 

Пошук

Готель в Буковелі – відпочинок в Карпатах з «ТерКон-Тур»

Дорогі гості "ТерКон-Тур", на даний момент ми намагаємося поліпшити відображення нашого сайту і зробити його ще більш зручним для Вас. Зверніть увагу, що форма бронювання на сайті тестується. Приносимо вибачення, за некоректність відображення деяких елементів сайту. Вся інформація на сайті актуальна. З цінами на розміщення ви можете ознайомитися в розділі "Ціни". З питання бронювання і наявності вільних місць телефонуйте +38 (067) 350 73 87 або пишіть terkonbukovel@gmail.com

"ТерКон - Тур" обирало більш ніж 5000 чоловік

 Переваги готелю :


  • Готель в Буковелі знаходиться біля підіймача R1 - відмінне розташування готелю, особливо коли на вас лижні черевики та лижі в руках. Це робить відпочинок зручним.

  • Комфортне проживання в готелі. У кожному готельному номері та котеджі є затишні ліжка, душові, телевізор, інтернет, електрочайник, посуд. В деякі номерах їсть холодильник. Якісне обслуговування готелю 24 години на добу.

  • Доступні ціни на проживання в Буковелі. Готелі Буковеля пропонують велику кількість послуг, але доступність проживання для людей із середнім достатком далеко не всі. Пропонуємо Вам ознайомитися з нашими цінами на проживання. Ви можете завжди дізнатися про вигідні акціях і хороших знижки на сторінках нашого сайту.

ЦІНИ ТА СЕЗОН

детальніше