Контактні дані 
Буковель, вул. Тернопільська, 7 Б. Бронювання: +38 (063) 425 99 00 | +38 (067) 513 32 69 terkonbukovel@gmail.com

Bukovel Bike Park – велопарк на території туристичного комплексу Буковель.

 

1Це єдиний велопарк на території України об’єднав в собі всі інфраструктурні рішення для любителів спортивного і туристичного вело відпочинку.
Це щодня працює підйомник з кріпленнями для велосипедів!
Різноманітність трас, прокладених в лісах для швидкісного спуску (DOWNHILL).
Траси для їзди по пересіченій місцевості (Cross-Country), на яких велосипедисти з достатніми навичками і фізичною підготовкою можуть відчути на собі затяжні підйоми і ускладнені перешкодами спуски.marshrut
Прогулянкові маршрути для вело прогулянки з сім’єю, що зачаровують видами карпатських гір, долин, лісових стежки. Ви можете присвятити вело прогулянці цілий день, влаштувавши привал або пікнік на оглядових ділянках маршруту.
Регулярно оновлюваний вело прокат якісних велосипедів німецької ТМ «CUBE».

Готель “ТерКон-Тур” з комфортабельними готельними номерами та дерев’яними котеджами.
Безліч закладів харчування з дуже смачною карпатською кухнею.
Зручне транспортне сполучення. Легкість проїзду на авто, автобусах до ЖД станції в м Івано – Франківськ, автостанції м Яремче і багатьох інших міст.
Так само в до ваших послуг озера для купання з гірською водою, атракціони, екстрим парк, спа центри, піші екскурсії, прокат квадроциклів та багато іншого.

Приїхавши на ТК Буковель в вело парк, ви зможете якісно і різноманітно провести активний відпочинок, відпустку, командні збори! Чекаємо Вас в кращому вело парку України!Bukovel Bike Park – велопарк на территории туристического копмлекса Буковель.